Zbulo të panjohurën

Polici në Mitrovicë habit me veprimin, në mes të rrugës i bën foto një femre (Video)

Një polic ka bërë një gjest interesant në qytetin e Mitrovicës.

Ai është parë në sheshin e qytetit duke i bërë fotografi një femre me telefon.

LEXO EDHE: Letra e djalit që e kishte emocionuar gruan e Adem Demaçit (Video)

Ndonëse ky vperim nuk ndalohet për policinë, një qytetari i ka tërhequr vëmendjen i cili e ka xhiruar dhe ka dërguar videon në Magazina.al.

Sigurisht ajo mund të ketë qenë vajza e tij, por duket interesant pak një polic në rolin e fotografit.

Për më shumë shihni videon: