Zbulo të panjohurën

Aksident në Veternik, përfshihet autobusi i FSK-së

Një aksident trafiku ka ndodhur në Veternik të Prishtinës.

Një lexues ka dërguar disa fotografi nga aksidenti, ku shihet se janë të përfshira një autobus i FSK-së dhe një veturë.

Ndërsa, ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Gazeta do t’ju mbajë të informuar për të rejat e këtij aksidenti.