Zbulo të panjohurën

Anita Haradinaj tregon nëse është më xheloz Ramushi apo jo

Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita, së fundmi iu ka përgjigjur pyetjeve të Luana Vjollcës, në After Party në YouTube.

Gruaja e Kreut të AAK-së, tregoi cili prej tyre është më xheloz, cili më romantik dhe kush bën më shumë dhurata.

Ndër të tjerash, Anita i bëri dedikim Ramushit me fjalë romantike të cilat ju mund t’i dëgjoni në videon më poshtë.