Zbulo të panjohurën

Arabella na lë pagjumë me fotot e fundit

Ylli i “Love Island”, Arabella Chi ka ngritur temperatura në të brendshme të bardha dhe të verdha duke bërë disa fotografi tepër seksi

Ajo nuk është e huaj pasi që shpesh tregon asetet e saj fenomenale në rrjetet sociale.

Arabella Chi edhe njëherë ka treguar trupin e saj të tonifikuar të mërkurën derisa ka postuar disa foto të nxehta në Instagram.

Ylli i Love Island (30) ka treguar se di të jetë tepër seksi në fotografitë e saj në të brendshme.