Zbulo të panjohurën

Armend Rexhepagiqi i rikthehet edhe një herë skenës

Armend Rexhepagiqi do ti rikthehet dhe një herë skenës për të sjellë përformancën e tij muzikore, me këngët që lanë një shenjë të pashlyeshme në muzikën tonë, shkruan KultPlus.

Ky rikthim i Rexhepagigjit do të bëhet në Klan Arena dhe në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës me datën 28 të këtij muaji.

E tërë performanca do të transmetohet live në Klan Kosova dhe në Facebook nga Komuna e Prishtinës.

Performanca rikthyese e Rexhepagiqit që titullohet ‘Edhe një herë’, do mbahet në fillim nga ora 20:45.

Më poshtë mund të lexoni njoftimin e plotë:

Komuna e Prishtines në bashkëpunim me KLAN ARENA prezanton performancën muzikore live të artistit tonë të dashur, Armend Rexhepagiqi, i cili na vjen EDHE NJË HERË në mënyrë fantastike në këtë periudhë kohore me një performancë të veçantë për ne, për muzikën dhe kulturën në pergjithësi.

Performanca do të mbahet me 28 Shkurt nga ora 20:45 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në:

KLAN KOSOVA TV

Facebook LIVE:

Komuna e Prishtinës

Shpend Ahmeti

Klan Kosova

Performanca muzikore mbështetet poashtu nga Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit.