Zbulo të panjohurën

Arta Nitaj me poza joshëse, këtë herë ‘çmend’ ndjekësit

Aktorja e njohur, Arta Nitaj, komentohet shumë për jetën e saj luksoze të cilnë bën.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar imazhe nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, ajo postoi një fotografi në Instagram ku në fokus janë linjat e saj trupore, super seksi si gjithmonë.

Kjo fotografi u pëlqye shumë nga ndjekësit, dhe kjo nuk është hera e parë që Arta ngacmon imagjinatën e tyre.