Zbulo të panjohurën

Arta Nitaj “pa filtera” zhgënjen me pamjet nga fitnesi (Foto)

Arta Nitaj duket se ndryshon shumë nga pamja e saj që e shohim në Instagram, ndërsa photoshopi duket se është armë e fortë e saj.

Në disa fotografi të dërguara nga një lëxues i Magazina.al, modelja shihet në palester, ndërsa pamja e saj është krejt ndryshe nga ato që ajo servon shpesh për ndjekësit e saj në Instagram ku ka mijëra ndjekës.

Më poshtë mund ta shihni modelen pa filtera dhe shpresoj të mos të zhgenjeheni./Magazina.al