Zbulo të panjohurën

Babai shkruan fjalë prekëse për të birin 15-vjeçar që vdiq sot në Prizren pasi u ther me thikë

Një 15-vjeçar ka vdekur sot në Prizren pasi nuk ka arritur ti mbiejtojë plagëve të mara nga thika pas një përleshje me bashkëmoshatarë të tij.

Policia tashmë ka arrestuar një të dyshuar por dhimbjen më të madhe për vdekjen e të miturit po e ndjejnë prindërit e tij.

Babai i Lirimit ka shkruar fjalë prekëse në rrjetet sociale për të birin që i dha sot lamtumirën, shkruan Magazina.al

“Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi. Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet. Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit Lirim”, ka shkruar babai i 15-vjeçarit./Magazina.al