Zbulo të panjohurën

Barcoleta e Albin Kurtit, ja çfarë do të ndodhë më 14 shkurt

Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka mbajtur një tubim parazgjedhor me simpatizantë të këtij subjekti në Gjakovë.

Kurti gjatë tubimit ka ndarë edhe një shaka me të pranishmit.

“Në KQZ do të numërohen votat nga komisionerët. Është ora shtatë dhe mbyllen vendvotimet e fillon numërimi i votave në KQZ. Komisioneri duke i numëruar votat do të thotë “Vetëvendosje, Vetëvendosje, Vetëvendosje”, tha ai.

Për më shumë shikoni videon më poshtë: