Zbulo të panjohurën

Daut Haradinaj i shkon në shtëpi Rexhep Selimit. Këtu jemi

Anëtari i AAK’së, Daut Haradinaj, ka postuar një foto së bashku me anëtarin e VV’së, Rexhep Selimi.

“Këtu jemi!” ka shkruar Haradinaj.

Rexhep Selimit i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale dhe i njëjti ka bërë të ditur se nesër do të paraqitet para Dhoamve të Specializuara në Hagë.

Selimi dhe Haradinaj janë dy ish-luftëtarë të UÇK’së dhe ishin të parët që bënë një paraqitje publike me uniformë së bashku me Mujë Krasniqin.

Gjithsesi, kohët e fundit raportet mes tyre ishin ftohur dhe kishin pasur disa përplasje nëpër studio televizive. /Express/