Zbulo të panjohurën

Deputetja kosovare me këngën e Era Istrefit bën vallëzim provokues në ‘Tik-tok” (VIDEO)

Ka pak javë që është konfirmuar ndarja mes deputetes kosovare, Adriana Matoshi dhe futbollistit Keith.

Edhe pas ndarjes, Adriana e ka marrë vetën duke u shfaqur mjaftë atraktive në rrjetet sociale. Si shumica e fytyrave publike edhe ajo është bërë pjesë e ‘Tik-tokut’, duke bërë vallëzime interesante.

Së fundmi publikoi një video nën ritmin e hitit ‘Bebe’ të kënduar nga Era Istrefi.

Me disa lëvizje provokuese, u pa që ndarja nuk ia ka lenë shenjë.