Zbulo të panjohurën

Dhunohet nga dy meshkuj një femër në një hotel në Prizren

Një femër në Prizren ka raportuar se është dhunuar nga dy persona.

Rasti ka ndodhur në një hotel në këtë komunë.

Megjithatë, raporti thekson se mjeku ka konstatuar që viktima nuk ka shenja të dhunimit.

Prokurori është njoftuar për rastin.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se në një hotel është dhunuar nga dy të dyshuar meshkuj. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe sipas mjekut viktima nuk ka shenja te dhunimit. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thekson njoftimi.