Zbulo të panjohurën

Driton Selmanaj tha se po ndihet ”Përfekt, si gjithmonë!”, pas zhvillimeve ku VV bllokoi seancën e sotme (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, është deklaruar për Klan Kosovën, pas zhvillimeve të sotme, ku deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje, bllokuan senacën e sotme në të cilën ishte pjesë dhe vet ai.

”Perfekt, si zakonisht, si gjithmonë”, ishte përgjigjia e Selmanajt, dhënë për Klan Kosovën sot, ndërsa nuk ka vazhduar të komentojë më tepër, duke i lënë radhën të flas, Kryeministrit Avdullah Hoti.