Zbulo të panjohurën

E rëndë: Vdes në moshën 18-vjeçare mitrovicasi që jetonte në Suedi

Një lajm i hidhur për Mitrovicën erdhi mëngjesin e së shtunës, pasi Valdrini, i cili vinte nga ky qytet, por jetonte në Suedi, ka vdekur në moshën 18-vjeçare.


Kjo është bërë e ditur pasi familjarët e tij kanë shpërndarë fotografinë dhe ngushëllimet në rrjetet sociale.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet që sollën vdekjen 18-vjeçarit.