Zbulo të panjohurën

Endrit Thaçi “thumbon” Osmanin e Kurtit, poston lundrimin e Thaçit në Ujman

Endrit Thaçi pak më parë ka publikuar disa pamje nga vizita që ish- presidenti i vendit, Hashim Thaçi pati zhvilluar në Mitrovicën e Veriut.

Reagimi i tij vije pas vizitës që Albin Kurti dhe Vjosa Osmani zhvilluan në Mitrovicën e Veriut.

Përgjatë muajit shtator të vitit 2018, ish- presidenti Thaçi i shoqëruar nga Rashit Qala (ish- drejtor i policisë së Kosovës) dhe Bedri Hamza ( ish- ministër i Financave), pati lundruar me barkë në Liqenin e

Ujmanit në Veri.

Tutje, Thaçi pati vizituar edhe pikën kufitare në Bërnjak.