Zbulo të panjohurën

Enver Hoxhaj publikon fotografi me bijtë e Thaçit dhe Veselit

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK’së, Enver Hoxhaj, ka publikuar fotografi me të birin e ish-presidentit, Hashim Thaçi, dhe ish-kreut të këtij subjekti, Kadri Veseli.

Hoxhaj e ka publikuar fotografinë me Endrit Thaçin dhe Klestor Veselin në ‘Facebook’, teksa ia ka bashkëngjitur një mbishkrim, shkruan Gazeta Express.

“Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin!”, thuhet në postimin e Hoxhajt.