Zbulo të panjohurën

Getinjo tregon se a ka bërë seks me Megi Pojanin

Modelja shqiptare Megi Pojani dhe reperi Getinjo, po tërheqin vëmendjen e ndjekësve për shkak të “ngacmimeve” që ia bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Për t’i “vënë kapakun” ishte një paraqitje e përbashkët në “Shiko Kush Luan”.

Kjo ka ndikuar që ndjekësit ta pyesin Getinjon në lojën “E kam bërë, se kam bërë” në InstaStory.

“Seks me Megi Pojanin?” – ka qenë pyetja e një prej ndjekësve që ka marrë përgjigjen e Getinjos.

“Se kam bërë” – ka qenë përgjigja e reperit duke hequr kështu dyshimet mbi raportin mes tyre.