Zbulo të panjohurën

Gjendet i vdekur një burrë në Istog

Një burrë është gjetur pa shenja jete në Istog, ditën e djeshme.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitë përkatëse dhe se trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduskion.

“Istog 07.01.2020 – 13:00. Është raportuar se viktima mashkull  kosovar është gjetur i vdekur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.