Zbulo të panjohurën

Gjimonë i pëlqyer nga femrat, del video e rrallë e Atdheut nga “Përputhen” (Video)

Që në paraqitjen e parë, konkurrenti kosovar, Atdhe Xheraina ka fituar zemrat e publikut në emisionin “Përputhen”.

Qëndrimi i tij dinjitoz në këtë emision bëri që fansat e tij të rriten shpejt, ndërsa nisi menjëherë një  romancë me konkurrenten Ana, e cila tashmë është larguar nga ky emision për arsyeje që dihen,shkruan Magazina.al

Por edhe para  këtij  emisioni,djali nga  Gjakova gjithmonë bie në sy dhe  pëlqehej  nga femrat, dëshmi për këtë është është një video-intervistë e tij e rrallë në ABC News, ku shkon në takim me një vajzë

Për më shumë shihni këtë video.