Zbulo të panjohurën

Gruaja i hip në qafë Feros (Video)

Reperi Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli, janë çifti më simpatik i showbizit shqiptar.

Fero e Arbenita kohë më parë janë bërë prindër, ndërsa po shijojnë edhe momente të bukura të cilat po i ndajnë me fansat e tyre në rrjetet sociale.

I tillë është edhe një video ku Arbenita shihet duke i “hipur në qafë” Feros i cili i reziston me buzëqeshje “torturave” të bashkëshortes.

Për më shumë shihni videon:

VIDEO

https://video.gjirafa.com/snaptik-6998900098721778949-arbenita-ismajli-mp4-2