Zbulo të panjohurën

Hoti i bashkohet Instagramit, këta janë tre personat e parë që i “ndjekë” (Foto)

Kryemininstri në detyrë Avdullah Hoti, nuk ka mundur të rezistojë pa ju bashkuar një nga rrjetet më të njohura sociale.

Hoti sot a njoftuar se ka hapur llogari në Instagram, ndërsa ka nis të mbledh “ndjekësit” e parë në këtë rrjet social.

LEXO EDHE:Mërgimtari ofendon gazetarin që i quajti “gërrnaqa”, e krahasaon me gomar

“Ky është profili im zyrtar në Instagram. Më ndiqni”, ka shkruar Hoti sot në “Facebook”.

Ndonëse deri tani ka mbi 500 “ndjekës” në llogarinë e sapo hapur, Hoti ka vendosur të “ndjekë” vetëm 3 persona, e që janë faqja e LDK-së, bashkëshortja e tij Servetja dhe djali i tyre Ledioni, shkruan Magazina.al

Kandidati i LDK-së për një mandat tjetër për kryeministër deri tani ka vetëm tre postime në Instagram./Magazina.al