Zbulo të panjohurën

I riu nga Malisheva duke prerë floktë në mes të borës dhe më pas lahet në pishinë (Video)

Një i ri nga Kosova ka sfiduar motin e ftohtë në të cilin kalojë vendi ynë gjatë javës që po e lëmë pas.

Në mes të borës dhe të ftohtit ai shihet duke prerë flokët, ndërsa më pas hidhet në një pishinë e cila gati sa nuk ishte e ngrirë nga temperaturat e ulëta.

Për më shumë shihni videon e sfidës së këtij të riu nga Prishtina./Magazina.al

VIDEO