Zbulo të panjohurën

I vdes gruaja ne spital privat, burri dyshon se stendat nuk iu vendosen fare

Të dielën rreth orës 15:00 ka ndërruar jetë një grua gjatë një intervenimi në spital.

“Sipas ankuesit, ajo ka vendosur disa stenda para disa muajve, por gjendja e saj nuk është përmirësuar, i njëjti dyshon se stendat nuk i janë vendosur fare dhe kërkon që rasti të hetohet”, shkruan në raportin 24 orësh të Policisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion