Zbulo të panjohurën

Ish-shefi i anti-drogës që vdiq dje ishte person i afërt i Fjolla Morinës

Këngëtarja Fjolla Morina sot ka humbur një person të dashur.

Këtë e ka bërë të ditur ajo me anë të një postimi në Instastory

Ai u gjet dje në Ulqin dhe njihej si ish-shef i anti-drogës.

Papilome uzrokuju paraziti! Čitajte kako ih prognati za 2 danaPurodone

Duke ndarë një imazh të mikut të tij ajo shkroi fjalët emocionuese.

“Miku im i Dolfi shume veshtir po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i ti do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, shkroi këngëtarja krahas imazhit./Indeksonline/