Zbulo të panjohurën

Kandidati për kryetar të Drenasit Driton Ajazi merr mbështetje të fortë, Naim Baza në përkrahje të tij

Naim Baza, një ndër figurat kyqe të politikës në Drenas ka dal në mbështetje të Driton Ajazit.
Baza, dikur bashkëpunëtor i ngushtë i Ramiz Lladrovcit, tash është rreshtuar me kandidatin e Iniciativës Demokratët për Drenasin.
Një fotografi e publikuar, tregon se Baza ka vizituar Ajazin në selinë e tij në Drenas dhe I ofruar mbështetjen në garën e nisur, shkruan Magazina.al

Baza në zgjedhjet e fundit parlamentare ishte kandidat për deputet nga lista e AAK-së!