Zbulo të panjohurën

Bujar Qamili ndodhet në gjendje të rëndë prej Covid 19, reagon miku i tij: Jane mashtrime!

Pak me pare ne media qarkulloj lajmi se kengetari i njohur Shkodran, Bujar Qamili ndodhet ne gjendje te rende ne spital prej Covid 19.

“Miku i tij, Ramazan Çeka, që ka shkruar disa tekste këngësh, ka treguar për “abcnews.al” se Qamili është mirë dhe se të gjitha janë mashtrime. Ai është shprehur se këngëtari i njohur nuk ka asnjë problem shëndetësor dhe se vetë Çeka ka komunikuar së fundmi me artistinz

“Lajmet e përhapura në media nuk janë të vërteta, mashtrime. Nuk është e vërtetë që Bujar Qamili është në gjendje të rëndë nga covidi. Unë përpara 5 minutash fola në telefon dhe ishte shumë mirë.

Është si kokrra e mollës. Ka pasur një problem me veshkat gjatë qëndrimit në Itali, por tani është shumë mirë” tha Çeka.