Zbulo të panjohurën

Kështu dukej ministrja kosovare në ditën e martesës para 9 vjetësh (Foto)

Është publikuar foto e Albulena Haxhiut në ditën e dasmës.

Këto ditë Albulena Haxhiun ka marrë detyrën e ministres së Drejtësisë, një nga digasterët më të rëndësishëm të Qeverisë.

Haxhiu rrjetet sociale i shfrytëzon më shumë për të informuar për aktivitetet e saj, ndërsa rrallë publikon fotografi familjare ose nga jeta personale e saj.

Në një fotografi të rrallë Albulena Haxhiu shihet në ditën e saj të dasmës para 9 vjetësh.

Haxhiu shihet me vellon e saj në vitin 2012 dhe duket mjaft e lumtur në ditën e martesës me Alban Krasniqin.

Haxhiu dhe Albani tani janë prindër të dy djemëve, ndërsa janë në pritje të fëmijës së tretë./Magazina.al