Zbulo të panjohurën

KQZ-ja nuk certifikon kandidatët për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje

KQZ-ja nuk ka certifikuar listën e kandidatëve për deputetët nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Me 5 vota për, 1 kundër dhe dy abstenime, nuk ka kaluar për certifikim lista e Vetëvendosjes në mbledhjen e KQZ-së e cila ka nisur tash e disa orë./Magazina.al/