Zbulo të panjohurën

Kur Ariola Demiri ishte vallëtare dhe jo aktore, video që dëshmojnë ndryshimet drastike (VIDEO)

Dikur ishte “Miss Tropoja” por edhe vallëtare në një ansambël, ndërsa tani është aktore shumë e njohur.

Arjola Demiri ka disa javë që është bërë pjesë e shtëpisë “Big Brother” në Shqipëri, ku edhe ka ndarë hisori personale nga martesa e saj e hershme dhe divorci pas më shumë se 10 vite, nga kjo martesë ajo ka tre fëmijë.

Në një intervistë të para disa viteve, Arjola shihet duke treguar se është bërë pjesë e ansamblit “Dardania” në Tropojë, për çka shprehet falenderuese për ata që e kanë pranuar, shkruan Magazina.al

Arjola, disa vite pas kësaj interviste u bë e njohur si aktore, pasi duket se vallzimi nuk ishte talenti i saj.

Ajo që bie në sy është ndryshimi i madh që ka pësuar pamja e aktores, ku ta krahasosh me këtë video dhe pamjen sot, vështirë do ta besoni që bëhet fjalë për të njejtin person.

Shikoni më poshtë videon. /Magazina.al

KLIKO KETU PER VIDEO

https://video.gjirafa.com/arjola-demiri-intervista-e-rralle-mp4