Zbulo të panjohurën

Kurti e Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kandidaten për presidente Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Rita dhe vajzën, ndërsa Osmani ka qenë i shoqëruar me bashkëshortin e saj Prindonin dhe dy vajzat.

Në fotografitë që ka siguruar Telegrafi, Kurti e Osmani shihet se janë duke kaluar një ditë të këndshme familjare. /Telegrafi/https://cdn.jwplayer.com/players/r3sWOdsF-XTrGlTbj.html