Zbulo të panjohurën

Lajm i hidhur: Vdes në moshën 24 vjeçare Albion Dibrani nga Mitrovica

Ka vdekur në moshën 24 vjeçare i riu Albion Dibrani, me banim në Gjermani.Familja e Albionit vjen nga qyteti i Mitrovicës, por ka kohë që jetojnë në shtetin e Gjermanisë, shkruan Jepi Zë.

Lajmin për vdekjen e Albionit e kanë dhënë familjarët e tij përmes një njoftimi në facebook, ndërsa varrimi pritet të bëhet në Kosovë.

Postimi i plotë:

“Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi”Njoftim mortor:Të dashur miq, dashamir dhe vendas,Me dhimbje dhe pikëllim, ju njoftojmë se me datë 08.04.2021 në moshë të re, ka ndërruar jetë Albion Dibrani.Ngushëllime të sinqerta, familjes Dibrani dhe të afërmve!Allahu e bëftë prej banorëve të Xhennetit të ndjerin InShaAllah!