Zbulo te panjohurën

Verë e nxehtë, seksbomba filipinase flladit trupin fantastik

Daphne Joy po i shijon pushimet verore maksimalisht.

Dhe, për të dëshmuar këtë, modelja filipinase ka publikuar një mori fotografish të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Seksbomba aziatike është shfaqur në disa prej tyre me një palë bikini të bardha, teksa po lahej në oqean, në Majami.

E në disa foto tjera, ajo është shfaqur me një kostum të kuq e mjaft seksi, duke shijuar momente relaksi në Los-Anxhelos.

Thjesht bombastike.