Zbulo të panjohurën

Ledri Vula në ditë zie, humb personin më të dashur

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, sot ka humbur personin më të dashur, gjyshin e tij.

Këtë e ka bërë të ditur, nëna e tij, Xheraldina Vula, përmes një postimi emocionues në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata“, ishin fjalët e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)