Zbulo të panjohurën

Martohet per te s’di saten here Fjolla Morina (Video)

Megjithëse është prej 2 muajsh në kërkim nga policia e Shqipërisë, kjo nuk e ka penguar në asnjë moment Fjolla Morinën ta shijojë jetën e saj, shkruan Gazeta Online “Reporteri”.


Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni nga Gjilani Fisnik Syla, kanë zgjedhur Maldiven për të kurorëzuar martesën e tyre.

Ka qenë Fjolla ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale video nnga ky moment special në jetën e saj.