Zbulo të panjohurën

Mefail Bajqinovci tregon se si shpëtoi pas djegies së veturës

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci thotë se vetura e tij u dogj menjëherë pas ndezjes.

Ai shton se ka arritur të dalë nga makina para se të marrë flakë automjeti

Postimi i tij i plotë:

Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura dhe kjo ka ndodhur menjëherë pas ndezjes, për fat të mirë para se të merr flakë automjeti, kam arritur të dal.

I falenderoj policinë dhe zjarrfikësit për ndërhyrjen.