Zbulo të panjohurën

Milionerët e Dubait dalin në rrugë për pavarësinë e Kosovës (Video)

Kosova dje ka shënuar 13-vjetorin e shpalljes së pavarësisë, ndërsa është festuar gjithandej ku ka shqiptar.

Përvjetori i pavarësisë së Kosovës është festuar edhe në Dubai në një menyrë më të veçantë.

Atje shqiptarët milionerë kanë stolisur veturat e tyre luksoze me flamuj të Kosovës dhe të Shqipërisë ndërsa kanë dal nëpër rrugë për të festuar.

Pamjet nga festa në Dubai mund t’i shihni më poshtë./Magazina.al/