Zbulo të panjohurën

Modelja kosovare “dridh” rrjetin me fotot e fundit

Dikur ishte e njohur si modele dhe gazetare e sportit, por ndonëse tani është larg këtyre profesioneve, ajo vazhdon të marrë vëmendje në rrjetet sociale.

Fjala është për Gjelbrona Gashin, e cila tani është kreatore dhe dizajnere mjaft e suksesshme.

Gjelbrona së fundmi ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku bien në sy linjat e saj përfekte, ndërsa në disa të tjera ajo ka pozuar vetëm në të brendshme në mes të borës. /Magazina.al/