Zbulo të panjohurën

Momenti kur vetura shpërthen në flakë në Malishevë (Video)

Një veturë është përfshirë nga flakët në Malishevë.

Rasti ka ndodhur në një rrugë në fshatin Kravesari të Malishevës, raporton Magazina.al

Dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes kanë treguar se personat që ishin brenda veturës kanë arritur të dalin jashtë dhe asnjë prej tyre nuk ka pësuar lëndime.

Në vendin e ngjarjes kanë dal zjarrfikësit dhe më pas edhe policia.

Ndryshe ditëve të fundit në Kosovë janë shtuar aksidentet e trafikut për çka policia ka shtuar kontrollet në trafik.

Më poshtë pamjet:

VIDEO

https://video.gjirafa.com/snaptik-6972592975272480006-user4009388214772-mp4