Zbulo të panjohurën

Një grua shpërthen në lotë para Enver Hoxhajt për Thaçin dhe Veselin në Hagë (Video)

Kryetari në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj ka pasur një situatë mjaft emocionuese gjatë kohës sa po takohet me qytetarë para fushatës së zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Një grua e ka ndal në rrugë Hoxhajn pas përshëndetjes ajo ka shpërthyer në lotë, e arsyeja ishte arrestimi nga Gjykata Speciale i Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit, shkruan Magazina.al

Në video shihet se gruaja mes lotëve përmend Thaçin dhe Veselin ndërsa i premton Hoxhajt se do ta mbështes PDK-në.

Shikoni pamjet më poshtë: