Zbulo të panjohurën

Një i vdekur nga përplasja e pesë veturave në rrugën Arllat-Malishevë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Arllat-Malishevë.

Në këtë aksident janë përfshirë pesë vetura, ndërsa burime të IndeksOnline mësojnë se një person ka vdekur.

 

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.