Zbulo të panjohurën

Pamje nga dita kur personi që u vra sot në Prishtinë kishte plagosur Noizyn (Video)

Personi i vrarë sot në Prishtinë është i njohur për publikun pasi ishte pjesë e labelit “babastars”.

Albert Krasniqi që u vra sot, ishte bërë emër i njohur kur në shtator të vitit 2016 ishte përfshirë në një përleshje të armatosur bashkë me disa këngëtarë të njohur, shkruan Magazina.al

Alberti në shtator të vitit 2016 kishte plagosur reperin e njohur Noizyn ku më pas policia e kishte arrestuar bashkë me këngëtarin kosovar Cozman dhe vëllain e tij, Ymer Abdullahun

Më poshtë mund të shihni pamjet: