Zbulo të panjohurën

Përfaqesuesve të Shqipërisë në Eurovision, nuk ia do me anglishten, Anxhela bën gafën këtë herë (Video)

Disa nga përfaqësueset shqiptare në Eurovision, ishin bërë pjesë e mediave me anglishten e tyre gjatë intervistave që jepnin në mediat e huaja.

Pas Eneda Tarifës dhe Jonida Maliqit, radha është tek Anxhela Peristeri, e cila këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

Gjatë një interviste për Wiwibloggs, Anxhela deri sa po shpjegonte kuptimin e videoklipit dhe këngës së saj “Karma”, në një moment nuk ka gjetur fjalën e duhur në gjuhën angleze dhe shpjegimi që ka bërë duket mjaft interesant.

Për më shumë shihni pjesën nga intervista e Anlexhela Peristerit./Magazina.al/