Zbulo të panjohurën

Policja më tërheqëse e Kosovës sfidon të ftohtin, me bikini në Brezovicë

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më tërheqëse e  Kosovës.

Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundmi ka provokuar me disa foto nga Brezovica në dëborë e veshur me bikini.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për Aliun ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk, ku thuhet se mijëra njerëz kanë shpërndarë fotografinë e saj ndërsa po shijon punën e saj të ëndrrave.