Zbulo të panjohurën

Reagimi i Avdullah Hotit kur i brohorasin emrin e Albin Kurtit (Video)

Ndonëse ishte vetëm pak ditë, fushata zgjedhore e cila mbyllet sot ka qenë mjaft interesante dhe dinamike.

Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti është përballur me një situatë jo fort të këndshme gjatë ecjes nëpër rrugë, kur disa të rinjë nisin të brorhorasin emrin e Albin Kurtit.

Në video shihet se Hoti nuk ndikohet fare nga thirrjet derisa i përshendet turmën që po brohorisnin emrin e Kurtit.

Shihni më poshtë reagimin e Hotit: