Zbulo të panjohurën

Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj

Së fundi, ajo ka bërë me dije se është rikthyer dhe duket në top formë.

E veshur me një fustan solemn, Redona përsëri ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë ndjeksëve.

Kujtojmë se, Redona Koci komentohet shumë shpesh për linjat e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ndaj me ndjekësit edhe pozat më atraktive.