Zbulo të panjohurën

Seks në makinë? Andi dhe Melisa kapen mat (Video)

Prej disa kohësh flitet për një marrëdhënie të mundshme mes Andit dhe Melisës gjë e cila nuk është pranuar asnjë moment nga ta.

Madje, Melisa pak ditë më parë e ka mohuar në emision teksa kanë dal disa fakte që dyshja kanë nisur bashkëjetesën.

Së fundmi në disa faqe në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e Andit dhe Melisës ku duket sikur ata po kryejnë marrëdhënie seksuale.

Teksa kanë ndaluar në disa rrethina ata shihen të dy në pjesën e pasme të makinës. Epo këtë Melisa nuk ka si ta mohojë. Po kur jetojnë bashkë pse në makinë, apo për një eksperiencë ndryshe?!