Zbulo të panjohurën

Sherr për një vajzë, rrihet Andi i “Përputhen” (VIDEO)

Në daljet epara të Andit u zbulua se ai ka patur një të shkuar mjaft problematike.

Së fundmi një video në rrjetet sociale po e vërteton këtë.

Në rrjet po qarkullon video teksa këngëtari Petro Xhori e quan Andin bushtër dhe e godet.

Tani çdo gjë pritet të ndodhë ose thjesht Andi do jetë figurant në ndonjë videoklip dhe gjithcka mund të jetë e skenuar.

Shihni videon.