Zbulo të panjohurën

Shkoi ne hotel me dy meshkuj, burri ben per spital gruan

Një grua ka raportuar dje në polici se është sulmuar nga i dyshuari mashkull, pasi kishte shkuar në hotel me një shok dhe një tjetër që po i shoqëronte ata.

Sipas deklaratës së saj, ata kishin pasur para të gatshme me vete dhe më pas njëri nga ta e ka sulmuar fizikisht, duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Të dyshuarit ndodhen në arrati, policia po merret me rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM  I LEHTË TRUPOR/Graqanicë 05.11.2020 – 13:00-19:00. Viktima femër Kos. raporton se derisa kishte shkuar në  një Hotel në  shoqëri me shokun e sajë të  dyshuarin mashkull Kos.dhe  një  person  tjetër mashkull Kos.që i shoqëronte,  të njëjtit i kishin marre para kesh dhe njëri nga të dyshuarit e kishte sulmuar fizikisht viktimën duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore. Të  dyshuarit janë larguar në drejtim të  pa njohur dhe gjenden në  arrati. Rasti procedohet në procedurë të rregullt