Zbulo të panjohurën

Shqiptari sfidon të ftohtin, lahet në lum në temperatura minus (Video)

Një shqiptar ka sfiduar temperaturat e ulëta të këtyre ditëve.

Ai është futur në lum për tu larë ndonëse temperaturat janë në minus gradë celcius.

Në video shihet se ai futet pa menduar dy hërë në lumin Valbona në Shqipëri dhe duket se fare nuk e ndjen të ftohtin.

Për më shumë shihni videon./Magazina.al.