Zbulo të panjohurën

Simpatizantë të LDK’së e të VV’së përplasen në Podujevë, shihet edhe Agim Bahtiri

Aktivistë të Lëvzijes Vetëvendosje dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës janë përleshur mes vete në Podujevë.

Kjo ka ardhur pas fushatës zgjedhore që po mbahet këto ditë për kryetar komunë në Podujevë.

Në rrjetin social Facebook, janë publikuar pamje nga kjo përleshje ku shihet një numër i madh i qytetarëve duke u përplasur mes vete, teksa disa prej tyre mundohen ta qetësojnë situatën.